fbpx
Trail stuff Sprzęt

(Polski) Lesovik – nowości na wiosnę 2019

Lesovik Podpinka OtulAir

Jesteśmy wielkimi fanami polskiej marki Lesovik. Z radością czytamy więc newsy o kolejnych nowościach w ofercie. Ostatnio były to akcesoria uzupełniające ofertę: śledzie i odciągi (była też kawa i yerba ale nie na długo). Tym razem, na targach outdoorowych OutDoor Show w niemieckim Friedrichshafen, pojawiły się na stoisku Lesovika prawdziwe hity.

Hexa czyli “Real tarps have curves”
Tarp sześciokątny zamykający się w wymiarach 360 x 300 cm, zbudowane napinacze, klejony grzbiet i specjalny kształt z podcięciami. po co to? Przede wszystkim łuki sprawiają, że tarp zasadniczo sam się napina. Waga – tarp 400g + 50g odciągi. Cena? 469 PLN.

Otul Air (nazwa robocza)
Letnia ultra lekka puchowa podpinka hamakowa. Coś wspaniałego dla każdego, kto szuka pełnego komfortu w śpiworze. Wymiar 190 x 110 cm – pełen prostokąt bez żadnych zwężeń czy wycięć. Podpinka to 120 g puchu kaczego 750 zamknięta w tkaninie TORAY z warstwą DWR. Parametry termiczne nie były jeszcze mierzone ale komfort jest oceniany na 5-7 stopni C. Do tego zawieszenie z regulacją. Będzie pasował do każdego hamaka na rynku. Całkowita waga (podpinka+zawieszenie+pokrowiec) – 350g. Cena – 249 EUR. Cena w EUR może oznaczać, że ciężko będzie go kupić w PL.

Dla tych, którzy są w stanie nieść więcej żeby wydawać mniej będzie też

OtulLite (nazwa robocza)
To, jak łatwo się domyślić, letni odpowiednik Otula. Zamiast puchu znajdziemy tu syntetyczne ocieplenie Climashield Apex 65. Będzie ważył 450g i kosztował około 400 zł.

Dostępność tych nowości – marzec 2019. Aktualnie Lesovik pokazuje nowości i zbiera zapotrzebowanie od sklepów żeby zimą uszyć ile się da. Jeśli ktoś chce zaklepać coś dla siebie to także można. Taki preorder z odbiorem na wiosnę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.