fbpx
Na szlaku Sprzęt

Lesovik – nowości na wiosnę 2019

Lesovik Podpinka OtulAir

Od wielu lat jesteśmy wielkimi fanami Lesovika – naszej rodzimej, polskiej manufaktury hamakowej. Za każdym razem z radością i euforią przyjmujemy wiadomości o nowościach w ofercie. Ostatnio były to akcesoria uzupełniające ofertę: śledzie SPIG oraz SPIG UL (ultralight) i linki do tarpów NITI (była też kawa i yerba ale nie na długo). Tym razem, na targach outdoorowych OutDoor Show w niemieckim Friedrichshafen, pojawiły się na stoisku Lesovika prawdziwe hity.

Hexa czyli “Real tarps have curves”

Tarp sześciokątny zamykający się w wymiarach 360 x 300 cm, zbudowane napinacze, klejony grzbiet i specjalny kształt z podcięciami. po co to? Przede wszystkim łuki sprawiają, że tarp zasadniczo sam się napina. Waga – tarp 400g + 50g odciągi. Cena? 469 PLN.

Otul Air (nazwa robocza)

Letnia ultra lekka puchowa podpinka hamakowa. Coś wspaniałego dla każdego, kto szuka pełnego komfortu w śpiworze. Wymiar 190 x 110 cm – pełen prostokąt bez żadnych zwężeń czy wycięć. Podpinka to 120 g puchu kaczego 750 zamknięta w tkaninie TORAY z warstwą DWR. Parametry termiczne nie były jeszcze mierzone ale komfort jest oceniany na 5-7 stopni C. Do tego zawieszenie z regulacją. Będzie pasował do każdego hamaka na rynku. Całkowita waga (podpinka+zawieszenie+pokrowiec) – 350g. Cena – 249 EUR. Cena w EUR może oznaczać, że ciężko będzie go kupić w PL.

OtulLite (nazwa robocza)

To, jak łatwo się domyślić, letni odpowiednik Otula. Zamiast puchu znajdziemy tu syntetyczne ocieplenie Climashield Apex 65. Będzie ważył 450g i kosztował około 400 zł. Świetna propozycja dla tych, którzy są w stanie nieść więcej żeby wydawać mniej.

Shut up and take my money!

Dostępność tych nowości – marzec 2019. Aktualnie Lesovik pokazuje nowości i zbiera zapotrzebowanie od sklepów żeby zimą uszyć ile trzeba. Jeśli ktoś chce zaklepać coś dla siebie to także można. Taki pre-order z odbiorem na wiosnę. Kontaktujcie się w tej sprawie z Lesovikiem.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.