fbpx
Trail stuff Sprzęt

(Polski) A jaka jest Twoja wymówka?

Sorry, this entry is only available in Polish.

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

komentarzy

  • Na biwak to sie nie wybiore, bo to oznacza minimum weekend, a czasowo mnie na to nie stac — to moja wymowka 🙂 Ale “sobota bedzie dla nas” — wiec jestem w plenerze. Ale tez wg mnie nie ma sensu kogokolwiek popychac, jesli Ty biwakujesz — super — tylko czemu inni maja Cie nasladowac? “Noscie buty 45, bo MI w nich najlepiej sie chodzi”?

    Ale ja o czym innym, bo w calym tekscie cos innego mi zazgrzytalo — czy w Afryce zyja jeszcze jacys Murzyni, czy tez juz Afroafrykanczycy?

  • Wszystko zależy od potrzeb. Wiadomo, że nikogo nie namawiam na siłę, odnoszę się raczej do potrzeb w zestawieniu z wymówkami. Na dodatek chodzi mi głównie o te związane ze sprzętem. Jestem bardzo daleki od wciskania kogoś w swoje buty o czym już też nieraz pisałem. Jeśli chcesz iść to idź w butach, które masz zamiast mówić, że pójdziesz jak będziesz miał te z wystawy.

    W temacie Afryki się nie wypowiem, nie do końca rozumiem o co Ci chodzi.

Kliknij żeby dodać post

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.