fbpx

Jesień nadchodzi!The Autumn is coming!

Zaczynam powoli łapać takie sygnały. Na przystanku, na ulicy – ludzie szepczą do siebie, że to już koniec, że nadchodzi jesień a wraz z nią armageddon w postaci deszczu, zimna, chorób, mrocznych wieczorów i poranków. Jeśli słuchać tego trochę dłużej można się tym czarnowidztwem zarazić. Lepiej więc iść w swoją stronę albo, jak ja, jechać w swoją stronę rowerem w deszczu i pod wiatr. Nie będzie mi nikt mówił czego mam się bać!

Św. Marcin Street, Poznań
Shot with: Olympus OMD E-M10I start to pick-up signals like that. On a bus stop, on a street I hear people whispering that the end is near and the Autumn is coming with Its rains, low temperatures, cold and dark mornings and evenings. If you listen to this a little longer infected you can get infected with his pessimism so it is better just go your own way (or like me cycle your own way in the rain and wind). No one will tell me what to be afraid of!

Św. Marcin Street, Poznań
Shot with: Olympus OMD E-M10

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.