fbpx

igerspoznan

Zanim wybierzesz się do jakiegoś miasta z aparatem – przejrzyj dobrze zdjęcia stamtąd umieszczone na Instagramie. Oczywiście odsianie z „kaczych dzióbków” i innych „sweetaśnych fotek” trochę ci zajmie ale ostatecznie możesz mieć okazję poznać fotogeniczność miejsca zanim do niego dotrzesz. Instagram uwiódł wielu ludzi prostotą kwadratowych kadrów i łatwością z jaką nawet największy ignorant możę dodać do swojego zdjęcia nieco artystycznego charakteru. W pewnym momencie zaczęły się tworzyć grupy osób skupione wokół określonych tematów oznaczając zdjęcia wspólnym tagiem (znacznikiem). Dziś brałem udział w spotkaniu takiej grupy poznańskich instagramersów (Igerspoznan). Bardzo ucieszyło mnie zaproszenie na nie. Razem dwunastoosobową grupą miałem możliwość poznać Poznań City Center od zazwyczaj niedostępnej podszewki: od dachu aż po piwnice.

Dziękuję organizatorom i liczę na zaproszenie na kolejne spotkanie. Wszystkich zachęcam do śledzenia tagu #igerspoznan na Instagramie. Zjęcia z dzisiejszego spotkania były tagowane #pcc_instameet

Na dachu Poznań City Center, Poznań, Poland
Shot with: Olympus OMD E-M10

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.