fbpx

Mglisty PoznańMist-ery Poznań

Jest pięknie, Poznań znów okryła mleczna mgła. Mam wrażenie, że wszyscy chętnie się w niej zanurzają. Pewnie najmniej cieszą się kierowcy. Dziś rano mijając dźwigi nie widziałem ich wierzchołków. Ciekawe jaki będzie weekend. Może przyniesie więcej magicznych zdjęć.

A Park between bridges, Poznań, Poland
Shot with: Olympus OMD E-M10It was so beautiful morning. Again Poznan was covered with a milky fog. I have the impression that everyone willingly immerse in it. Probably the drivers are the least enjoying  group. This morning, passing the building cranes I could not see their tops. I hope for foggy mornings during the upcoming weekend It could bring more magical images.

A Park between bridges, Poznań, Poland
Shot with: Olympus OMD E-M10

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

komentarz

  • Mgła wygląda tajemniczo, tak jakby coś chciała ukryć. W lesie jest malownicza, ale wręcz trochę niepokojąca. W mieście też fascynuje – gdy wyłaniają się z niej tylko fragmenty budynków…

    Szkoda tylko, że w mieście po kilku mglistych dniach bardzo ciężko nawet oddychać, bo wszystkie spaliny itp. zostają we mgle…

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.