fbpx

Ray Mears powraca!

Mój osobisty idol, legenda BBC, człowiek, który bushcraftem zaraził zapewne setki tysięcy ludzi na całym świecie (włącznie ze mną) Ray Mears powraca!

Nie mogę się doczekać. Jego programy były zawsze bardo merytoryczne i pozbawione taniej showbiznesowej otoczki. W programach Mearsa chodziło pokazania natury i  przedstawienie sposobów współistnienia z nią/w niej. Odkrywał nie tylko wspaniałe miejsca ale też ludzi, ich świat, rzemiosło i codzienność. Mam nadzieję, że udało mu się oprzeć modzie współczesnej telewizji gdzie na każdym kroku musi czekać śmierć i groza i ta zapowiadana mini seria też będzie w jego własnym stylu.

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.