fbpx

Okoń złapany na… kajak? (Film)

Gumotex Solar in action

Podczas mojego ostatniego wypadu (o którym na pewno jeszcze napiszę szerzej) miało miejsce niesamowite zdarzenie. Przedzierałem się przez mocno porośnięte roślinnością rozlewiska kiedy nagle usłyszałem dziwny dźwięk. Okazało się, że do kajaka wskoczył mi okoń! Ponieważ do posiłku było jeszcze sporo czasu postanowiłem oszczędzić go i wrzuciłem  z powrotem do wody. Choć widziałem już wielokrotnie jak ryby wyskakując spomiędzy grążeli i odbijają się potem od nich zanim znów wpadną do wody jednak jak pływam – nigdy nie zdarzyło mi się żeby ryba wskoczyła na pokład. Do tej pory czytałem tylko o latających rybach na oceanach. Kto wie, może jak tak dalej pójdzie nasze polskie zaczną same wskakiwać na patelnię.

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

komentarzy

  • Zazdroszczę wypadu, brak czasu zabija pragnienia.
    A tak na marginesie (jak sobie radzisz z pękającymi siedziskami w kajaku? Mam model kilku osobowy i już ani jednego siedziska 🙁

    • Jak na razie nie miałem żadnego problemu ale też jest to pierwszy sezon tego kajaka. To co piszesz trochę mnie zaskakuje w kontekście ogólnych opinii o Gumotexie i wytrzymałości jego produktów. Dlaczego pękają? Same z siebie czy łapią jakieś dziury? Wyślij wszystko do Czech i niech się tym zajmą.

      • Nie masz się co niepokoić, mam kajak jakiejś niemieckiej (4.7m) firmy juz ponad 12lat, nie ten co ty. Nadmuchiwane fotele rozszczelniły się na spawach przy normalnej exploatacji. Zamienników jeszcze nie znalazłem, a ostatnimi czasy nawet i tym nie myślałem ze wzgledu na brak czasu, ale twój post mnie podkusil by znów o tym pomyśleć. 😉

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.