fbpx

Interior

Są dwa miejsca, wszędzie. Jest to na zewnątrz, które łatwo znaleźć, zobaczyć. To miejsce dla wszystkich, fasada. Jest i miejsce drugie – swoisty interior. To miejesce nie jest dla wszystkich, jest dla odważnych, wnikliwych, cierpliwych. Najczęściej jest dla „swoich”.

Somewhere on Św. Marcin, Poznań, Poland
Shot with: Olympus OMD E-M10There are two places everywhere. Ther’s one on the outside, which is easy to find and see. It’s a place for all, the facade. And there is this second place – an interior. This place is not for everyone, it is for the brave ones, insightful, patient people. The most common is for „own” people.

Somewhere on Św. Marcin, Poznań, Poland
Shot with: Olympus OMD E-M10

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.