fbpx

Lodowe dziecziństwoIce cream childhood

Za każdym razem kiedy jem lody czuję się jak dziecko. Tak jakby ich smak łączył się bezpośrednio ze specjalnym ośrodkiem w moim mózgu odpowiedzialnym za wspomnienie dzieciństwa.  Zdaje sie, że czytałem kiedyś, że tak właśnie jest.

Lodziarnia „Kolorowa„, ul. 27 Grudnia 21, Poznań, Poland
Shot with: Olympus OMD E-M10Every time I eat ice cream, I feel like a child. As if their taste was connected directly to a special center in my brain responsible for childhood memories. I think that I read once that this is exactly how it works.

Kolorowa” ice cream shop, ul. 27 Grudnia 21, Poznań, Poland
Shot with: Olympus OMD E-M10

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.