fbpx

Dźwigi, dźwigi, wszędzie dźwigi!I see cranes everywhere…

Na jakiś czas zamieniam mój codzienny aparat na inny. W ramach testów i dezorientacji własnej. Wszędzie widzę dźwigi budowlane. Ponoć kraj jest w ruinie ale te dźwigi nie burzą tylko budują. Sporo podróżuję po swoim mieście ale także po całym kraju i niewiele przybyło nowych ruin przeciwnie – powstało wiele budynków, których do tej pory nie widziałem. W każdym razie o Poznaniu na pewno nie można powiedzieć, że jest w ruinie.

Prymasa Augusta Hlonda Street, Poznań, Poland
Shot with: Olympus Stylus Tough TG-4 (Thanx Olympus Polska)

 For some time I’m replacing my everyday camera to completely different model. It’s a part of the tests and for my own „confusion”. Walking through Poznan I see construction cranes everywhere. Some say – the country is in ruins but these cranes are building something rather than demolishing. I wander a lot around my town but also around the country and I haven’t seen many new ruins. On the contrary- I’ve seen a lot of of new buildings. Anyway, one certainly can not say that Poznań is in ruins.

Prymasa Augusta Hlonda Street, Poznań, Poland
Shot with: Olympus Stylus Tough TG-4 (Thanx Olympus Polska)

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.