fbpx
Kawa w terenie Trail stuff Sprzęt Tests

(Polski) Kawa w terenie – Cafflano Kompact Test – Kawa “przeciskana”

Sorry, this entry is only available in Polish.

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

komentarzy

  • Jak oceniasz smak kawy z takiego ustrojstwa względem parzenia kawy z kawiarki typu bioaletti?
    Szukam jakiejś alternatywnej metody parzenia kawy, którą wykorzystywał bym w trasie i jednocześnie okazjonalnie w domu, dla niektórych gości. Nie wszyscy moi goście chcą pić espresso czy cappucino. Muszę zatem zainwestować w jakiś sprzęt i wyszkolić się w jeszcze jakiejś jednej metodzie – najlepiej łatwo przenośnej 🙂

    • Ciężko nawet porównywać, to zupełnie odmienne kategorie smakowe. Kawiarka to zazwyczaj inna kawa, inna metoda. Na początek w temacie alternatyw niezmiennie będę polecał dripper. Przejrzyj pozostałe teksty z tego cyklu, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Kliknij żeby dodać post

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.