fbpx

Dzień NiepodległościIndependence Day

Dziś świętowaliśmy 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Poznań świętował spokojnie i radośnie. Lubię myśleć, że takie właśnie jest moje miasto. Chcę wierzyć, że takie na zawsze zostanie. Dodatkowo świętujemy także imieniny jednej z głównych ulic Poznania ale to już temat na zupełnie inne zdjęcie.

Zdjęcie z zeszłego roku tutajToday we’ve celebrated 98th anniversary of Poland regaining independence after 123 years of partitions. Poznan celebrated peacefully and joyfully. I like to think that how my city is. I want to believe that this is how it will always be. In addition, we also celebrated one of the main streets of Poznan name day but this is a topic for a completely different picture.

Last year’s picture here.

Wojtek

Wojtek – zapalony rowerzysta zarażony od dziecka miłością do wody, biwakowania oraz jak najbliższego obcowania z przyrodą. Odwieczny foto-turysta (również w swoim mieście – Poznań). Zaprzysięgły miłośnik mikro-podróży oraz turystyki krajowej. Ciągle przedkłada przeżywanie chwil nad ich rejestrowaniem czego żałuje kiedy przychodzi czas pisania. Pewniej czuje się na ziemi lub wodzie i niechętnie wsiada do samolotu. Trochę geek, trochę gadżeciarz, niepoprawny kofeinista alternatywny… W zasadzie „trochę” wszystkiego czego się da trochę.

Dodaj komentarz

Kliknij żeby dodać post

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.